Długopisy z grawerem jako odzwierciedlenie elegancji

długopis na prezent

Długopisy metalowe są postrzegane jako solidne i bardzo eleganckie. Bardzo dobrze sprawdzają się modele klasyczne, posiadające jednokolorowy korpus z metalicznymi dodatkami. Są ulubionym gadżetem reklamowym wielu firm, które wybierają znakowanie grawerem laserowym. Metoda ta daje najlepsze efekty. Napisy i grafiki są trwałe i wyraziste. Eleganckie wersje metalowe pełnią funkcje reprezentatywne.

Wdzięk i prostota długopisów metalowych

Prostota i elegancja to cechy modelu AP9030.  Posiada on pole zadruku o wymiarach 50 mm x 4,5 mm. Są bardzo praktyczne i eleganckie. Będą nadawać się jako narzędzie promocyjne podczas targów, spotkań pracowniczy i biznesowych. Popularne są również długopisy Cosmo, wyróżniają się klasycznym stylem oraz smukłymi kształtami. Można wybrać odpowiedni kolor dla siebie spośród 25 barw. Kolorowy korpus zestawiony jest z metalicznymi dodatkami. Znajdzie się coś dla zwolenników pastelowych, stonowanych odcieni, jak również amatorów wyrazistych kolorów. Cena długopisów oferowanych przez sklep internetowy wcale nie jest wysoka. Firmy chętnie korzystają z tych atrakcyjnych ofert.

długopis na prezent

Przegląd różnorodnych długopisów

Na rynku dostępnych jest wiele markowych długopisów, znanymi producentami są Parker, Senator, Waterman, Lecce Pen. Proponują oni różnorodne style, przede wszystkim dominuje tu jednak klasyka i elegancja. Poszukując odpowiedniego długopisu można natrafić również na bardziej nietypowe rozwiązania. Przykładem są długopisy, na których umieszczane są ściągi. Są to modele dedykowane dla studentów oraz uczniów. Bardzo praktyczne okazują się także modele z wkładami zmazywalnymi. Dzięki tej możliwości każdy błędny tekst czy wyraz można zmazać i zastąpić nowym. Zeszyt ucznia jest wtedy pięknie prowadzony. Kolejną ciekawą propozycją są długopisy z materiałów biodegradowalnych. Przykładem są długopisy wykonane z mączki kukurydzianej lub z bambusa. Jest on materiałem ekologicznym, jego uprawa jest bardzo wydajna i nie ma problemu z pozyskiwaniem tego surowca. Zadziwiającą propozycją rynku są pióra, które można wypełnić np. winem czy herbatą- substancją która zawiera barwnik. Jest to przykład ekologicznego artykułu piśmienniczego.

Dodaj komentarz