Lampy podłogowe w Twoim salonie

nowoczesna lampa podłogowa

Lampa podłogowa zapewnia nam wszechstronne oświetlenie w pomieszczeniach. Dzięki ich mobilności, można je ustawić niemal wszędzie, w salonie, sypialni czy kąciku do czytania. Wybierając odpowiednią lampę podłogową, zastanów się, czy szukasz ogólnego oświetlenia otoczenia w pomieszczeniu, czy też naprawdę potrzebujesz dodatkowego oświetlenia miejsca do pracy lub czytania. Użycie dużego, zacienionego klosza lub abażura z tkaniny zapewni Ci dyskretne, ogólne oświetlenie. To powinno być wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia nastrojowego oświetlenia w nocy.

Jeśli potrzebujesz dodatkowego oświetlenia miejsca, w którym wykonujesz pracę, powinieneś rozważyć regulowaną lampę podłogową. Nowoczesne lampy podłogowe LED z regulowaną wysokością lub regulowanym ramieniem zapewni Ci lepszą kontrolę światła. Połącz akcentowe światło pochodzące z punktów świetlnych LED z lampą podłogową o płaskim, nowoczesnym kloszem, aby oświetlić powierzchnię do przechowywania książek, a dla siebie stworzyć małą oazę do czytania!

Następnym zagadnieniem jest stylizacja, wykończenie i to, czy tworzysz punkt centralny, czy tego rodzaju lampa będzie tylko dopełnieniem świetlnym w salonie. Aby wyróżnić się stylem, kup unikalne lampy tzw. tematyczne z przemysłową rurą w stylu restauracyjnym, inspirowane stylem morskim lub przybrzeżnym, rustykalnym stylem domku za miastem lub w stylu country. Aby uzyskać nowoczesne podejście do oświetlenia, możesz wybierać spośród łukowych, statywowych lub minimalistycznych wzorów lamp w eleganckich wykończeniach: chromowanych, szklanych lub kamiennych. Bardziej tradycyjne modele mogą obejmować klasyczną lampę apteczną, rzeźbione drewno lub tralkę z dekoracyjnym kloszem uzupełniającym pokój sypialny lub wypoczynkowy. Do pokoju dziecięcego wybieraj kolorowe modele, specjalnie zaprojektowane lampy podłogowe dla dzieci, które jest bezpieczne w użytkowaniu, ma zwykle osłonięte żarówki, aby nie było do nich dostępu, wykonane są tak, aby nie ulegały łatwo przewróceniu. Takie oświetlenie w salonie stworzy lub doda mu zarówno oczekiwanej stylistyki jak i zapewni możliwość tworzenia różnych scenariuszy świetlnych.

Jeśli zastanawiasz się jakie oświetlenie do salonu kupić to w ofercie sklepu galerialimonka.pl odpowiedź, a także zewnętrzne lampy podłogowe na werandę lub patio, aby można się było cieszyć odrobiną ciepłego światła na świeżym powietrzu!

Dodaj komentarz