Łóżko piętrowe jako oszczędność miejsca

łóżko piętrowe dla dzieci

Łóżko to nieodzowny element każdej sypialni. Występuje w różnorodnych odmianach, rozmiarach oraz kształtach. Bardzo często spotykane są również łóżka piętrowe. Doskonale sprawdzają się w niewielkich mieszkaniach, czy małych pokojach. W zależności od konstrukcji możemy wyróżnić szereg tego typu mebli.

Łóżko piętrowe dla dzieci

Są to wielofunkcyjne łóżka przeznaczone dla najmłodszych. Często projektowane są jako łóżka piętrowe ze schodami lub szafą. Niejednokrotnie zdarza się że rodzice chcąc zaspokoić gusta najmłodszych kupują łóżka piętrowe w formie domku, oferujące nie tylko dużo przestrzeni do odpoczynku w nocy, ale także miejsce do gier i zabaw.

łóżko piętrowe-domek

Łóżko piętrowe młodzieżowe

Przeznaczone są dla starszej grupy dzieci i młodzieży. Z racji tego, że ta grupa jest już w wieku szkolnym bardzo popularnym modelem jest łóżko piętrowe z biurkiem. Takie rozwiązanie pomaga nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale umożliwia odrabianie prac domowych w komfortowych warunkach.

Łóżko piętrowe 3-osobowe

Tam, gdzie nie ma przestrzeni na trzy osobne miejsca do spania pomocą służą łóżka piętrowe 3-osobowe ze schodami. Zastosowanie mają w małych mieszkaniach lub w przypadku rodzin, które posiadają większą liczbę dzieci, a te muszą dzielić wspólny pokój. Przy pomocy łóżka piętrowego 3-osobowego można dodatkowo znaleźć miejsce w pokoju na biurko lub szafę.

Łóżko piętrowe metalowe

Oprócz najczęściej spotykanych łóżek drewnianych wyróżniamy także łóżka piętrowe wykonane z metalu. Jest to częsty dla rodziców dylemat, czy warto zdecydować się na łóżko drewniane, czy metalowe. Wbrew pozorom łóżka metalowe również mają dużo zalet. Jest to materiał trwalszych parametrach niż drewno, więc jego żywotność jest o wiele dłuższa. Tego typu produkty to najczęściej białe łóżka piętrowe, lecz metal ma to do siebie, że w wypadku zmiany koloru w pokoju, łóżko w każdej chwili również można przemalować.

Łóżka piętrowe można nabyć nie tylko w tradycyjnych sklepach, lecz również w internetowym sklepie meblowym, skąd możliwa jest wysyłka do największych miast w Polsce takich jak: Warszawa, Kraków, czy Wrocław.

Dodaj komentarz