Najciekawsze atrakcje Polski w zimie

Ferie zimowe bezapelacyjnie kojarzą się z narciarskim szaleństwem i wyjazdem do górskich kurortów. Zimowa destynacja nie musi jednak oznaczać wyjazdu za granicę, a wybór rodzimych kierunków. Poznaj najciekawsze atrakcje Polski w zimie i ciesz się wspaniałymi chwilami z najbliższymi.

Szczecińska Gubałówka

Czy jest coś, co może bardziej zaskakiwać niż stok narciarski w Szczecinie? Tak! Jest to cała Szczecińska Gubałówka, która oferuje turystom zarówno stoki narciarskie, jak i lodowisko oraz urządzoną w góralskim stylu Bacówkę. Na terenie ośrodka wypożyczyć można sprzęt narciarski i snowboardowy. Co więcej, właściciel Szczecińskiej Gubałówki oferuje możliwość organizacji przyjęć indywidualnych.

atrakcje w zimie

Wody termalne

Baseny termalne do doskonałe miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. Woda w basenie posiada temperaturę wód termalnych, co oznacza, że możliwa jest kąpiel zimą, w basenie znajdującym się na zewnątrz. Wody te osiągają podczas wydobycia temperaturę minimum 20 stopni Celsjusza. Wody termalne posiadają również lecznicze właściwości ze względu na obecność w ich składzie cennych minerałów.

Wysokie Tatry

Wyjazd w wysokie Tatry z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom sportów zimowych. Setki zróżnicowanych tras narciarskich, tory bobslejowe i saneczkowe, rynna snowboardowa, bogata baza noclegowa i gastronomiczna oraz malownicze trasy spacerowe i wspinaczkowe. To tylko kilka z dostępnych atrakcji w Tartach, które każdego roku kuszą coraz większą ilością możliwości spędzania wolnego czasu.

Dodaj komentarz