Prawo jazdy w Rzeszowie

prawo jazdy kat. B

Z roku na rok w Polsce przybywa samochodów, a coraz więcej ludzi chce posiadać prawo  jazdy. Gdzie zrobić je w Rzeszowie?

Według najnowszych danych w Rzeszowie jest aż 68 szkół nauki jazdy. Czym się kierować i jak wybrać najlepszą dla siebie? W tym na pewno pomogą opinie znalezione w internecie.

Mieszcząca się na ul. Bernardyńskiej w Rzeszowie firma EDURES to jedna ze szkół nauki jazdy w Rzeszowie, która organizuje kursy na prawo jazdy kat. A, B oraz C a także inne szkolenia. Dodatkowo posiada bardzo dobre opinie (5/5 gwiazdek) od swoich absolwentów, którzy jako plusy wymieniają m.in.: atrakcyjną cenę, brak ukrytych kosztów, dobry stan pojazdów, profesjonalizm oraz dobrą organizację i atmosferę.

Szkoła oferuje tradycyjne kursy:

Dodatkowo EDURES świadczy inne szkolenia:

  • Kursy ADR;
  • Kurs na przewóz rzeczy;
  • Kurs na przewóz osób;
  • Obsługa urządzeń do napełniania i opróżniania cystern;
  • Warsztaty dla instruktorów.
prawo jazdy w Rzeszowie

Bardzo przydatną rzeczą jaką oferuje szkoła w dzisiejszym szybkim świecie jest przyspieszony kurs prawa jazdy. Ten ekspresowy kurs prawa jazdy przeznaczony jest dla osób, które posiadają mało czasu lub rwą się do jazdy za kółkiem.

EDURES to jedna z popularnych szkół tego typu w Rzeszowie. Doświadczeni instruktorzy czuwają nad tym, aby swoim klientom zapewnić bezstresową naukę jazdy, która pozwoli pozytywnie zdać egzamin, a w końcowym efekcie wyszkolić fachowych kierowców. Wszystkie zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie i w bardzo miłej atmosferze. A to bardzo ważny aspekt aby przejść bezstresowo cały kurs.

Dodaj komentarz