Systemy wentylacji Climaver

Systemy Climaver

Rosnące wymagania co do jakości powietrza oraz oszczędności energii cieplnej sprawiają, że rozwój technologii ukierunkowany jest na dostarczanie nowych rozwiązań w zakresie wentylacji. Nowoczesne systemy Climaver są odpowiedzią na coraz wyższe wymagania środowiskowe, gwarantując doskonałe parametry izolacyjne.

Systemy Climaver

BH-Res to firma z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku, dostarczająca najwyższej jakości nowoczesne systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne. W ofercie firmy znajdują się Systemy Climaver, które służą do wykonywania przewodów wentylacyjnych, przesyłających powietrze w urządzeniach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz w instalacjach grzewczych.

Systemy Climaver

Zalety Systemów Climaver

Sztywne płyty Climaver produkowane są ze sprasowanych włókien szklanych połączonych żywicą termoutwardzalną, które nadają całemu produktowi dużej sztywności oraz twardości. Zewnętrzna strona płyty pokryta jest wytrzymała folią aluminiową, stanowiącą barierę dla powietrza. Płyty posiadają doskonałe parametry akustyczne, dzięki czemu zaleca się ich stosowanie w budynkach narażonych na hałasy, tj. w teatrach, kinach czy studiach nagrań.

Gdzie nie można stosować płyt

Produkty z serii Climaver posiadają ograniczenia w stosowaniu ze względu na parametry przesyłanego powietrza czyli np. ciśnienie, temperatura oraz prędkość. Co więcej, płyt Climaver bezwzględnie nie stosuje się do odprowadzania gazów spalinowych oraz żrących. Powierzchnia płyt nie powinna ulegać zniszczeniom podczas codziennej eksploatacji, z tego powodu nie powinny być one wykorzystywane w niskich budynkach.

Dodaj komentarz