Twoje dziecko uwielbia bajkę Psi Patrol? Sprawdź jaką zabawkę możesz mu sprawić!

zabawki psi patrol

Psi Patrol to animowany serial, który robi prawdziwą furorę wśród małych widzów. Bajka opowiada perypetie grupy odważnych szczeniaków, które wraz ze swoim ludzkim przyjacielem, chłopcem Ryderem, pomagają w potrzebie mieszkańcom swojego miasteczka. Korzystają przy tym z nowoczesnych technologii. Mają bazę z prawdziwego zdarzenia, umiejscowioną w wysokiej wieży i dysponują pojazdami, a nawet helikopterem poduszkowcem i buldożerem!

Dzieciaki bajkę uwielbiają. A rodzice się cieszą z tego powodu, bo w przeciwieństwie do wielu innych animacji, przygody ukazane w tej bajce mają przebieg łagodny i są wolne od coraz częściej spotykanej w innych bajkach, całkowicie niepotrzebnej przemocy. To zaś powoduje, że dzieciaki lubią zabawki Psi Patrol, bo przecież nie ma nic przyjemniejszego, niż możliwość zabawy gadżetami z ukochanego serialu animowanego. Jakie zabawki z Psiego Patrolu możemy kupić?

Maskotki, figurki i klocki konstrukcyjne

Propozycji zabawek nawiązujących tematycznie do Psiego Patrolu jest naprawdę dużo. Bez problemu można wśród nich znaleźć taką, która sprawi dziecku wiele radości. Co istotne, duża liczba bohaterów pozwala na kolekcjonowanie zarówno figurek, jak i maskotek czy zestawów klockowych. Drużyna Psiego Patrolu składa się z ośmiu szczeniaków i Rydera, jednak postaci w serialu jest więcej.

zabawki psi patrol

Figurki można kupować oddzielnie lub w zestawach. Dostępne są one w różnych wielkościach – małe mają po kilka centymetrów, a największe nawet kilkanaście. Tak samo jest z maskotkami. Na opakowaniach zabawek zawsze zaznaczona jest grupa wiekowa dzieci, które mogą się nimi bawić. Im mniejsze figurki czy klocki, tym dziecko powinno być starsze.

Pojazdy bohaterów Psiego Patrolu

Szczeniaki i Ryder tworzą drużynę całkowicie zmotoryzowaną. Dojazd do potrzebujących ratunku musi być przecież szybki. A że ekipa Rydera jest naprawdę dobrze wyposażona, to w razie konieczności może przemieszczać się nie tylko po lądzie, ale także po wodzie i w powietrzu.

W sprzedaży dostępne są praktycznie wszystkie pojazdy Psi Patrol. Począwszy od wozu patrolowego, poprzez samochód ratunkowy, wóz policyjny, quad, śmieciarkę i buldożer, na poduszkowcu i helikopterze skończywszy. Każdy szczeniak i Ryder posiada swój własny pojazd i z reguły w zestawie zawierającym określony samochodzik, znajduje się również figurka postaci, która nim kieruje.

Zabawki Psi Patrol to również instrumenty muzyczne, figurki do kąpieli, kolorowanki czy układanki. Ich wybór jest naprawdę duży i z pewnością każdy rodzic znajdzie zabawkę, która będzie pasować do upodobań jego pociechy.

Dodaj komentarz