Urlop w Makarskiej? Poznaj szczegóły zakwaterowania!

Urlop w Makarskiej

Planujesz wypoczynek? Nie wiesz, gdzie wyjechać? Pełnia lata czy też późny wrzesień – nie ważne kiedy planujesz urlop.

Ważne, że południowo-europejskie państwo, jakim jest Chorwacja bez wątpienia ma do zaoferowania idealny „skrawek ziemi” na błogie leniuchowanie i obcowanie z przyrodą. Ten turystyczny kraj usytuowany nad Adriatykiem cechuje szeroka propozycja, jeśli chodzi o wybór wakacyjnej lokalizacji. Na szczególną uwagę zasługuje chorwackie wybrzeże obfitujące w miejscowości wypoczynkowe.

Jako jedną z nich, w które bogata jest Chorwacja, na pewno można wymienić Makarska, miasto letniskowe znajdujące się nad Morzem Adriatyckim na Riwierze Makarskiej. Jest to największa miejscowość wypoczynkowa znajdująca się w pobliżu innych dużych ośrodków turystycznych, takich jak Split i Dubrovnik.

Pragniesz ekskluzywnie spędzić swój urlop? 3 hotele czterogwiazdkowe, które znajdują się w mieście na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Ile Cię będą kosztować przyjemności czerpane z dobrodziejstw hotelowych? 30 euro to minimum, na które musisz być przygotowany. Natomiast górna granica ceny za pokój wynosi ponad 130 euro. Wygórowana cena wskazuje na luksusowe połączenie modernistycznego budownictwa i doskonałych udogodnień. W koszta wliczone są komfortowe wyposażenia, takie jak sauny i baseny. Znakomite, wyszukane potrawy serwowane w takich hotelach również mają niemały wpływ na wysokość ceny. Wolisz apartament? Przygotuj od 28 do 50 euro. Ogólnie możesz wybierać pomiędzy pięcioma apartamentami. Należysz do osób, które nie mają zbyt rygorystycznych, wygórowanych wymagań? Jeśli szukasz trzygwiazdkowego hotelu o dobrych warunkach i stosunkowo niewysokiej cenie, Makarska oferuje Ci 8 takich noclegów mieszczących się w kosztach od 30 do 50 euro za dobę.

http://webino.pl/

Skoro wiemy już, gdzie spędzać urlopowe noce, warto jeszcze pomyśleć, co możemy podziwiać w tym miasteczku. Makarska należy do bardzo rozrywkowych miast. Znajdują się tu liczne dyskoteki i inne ośrodki zabawowe. Makarska jest wymarzoną miejscowością dla amatorów aktywnego wypoczynku. Można tutaj bowiem polatać na paralotni, uprawiać wspinaczkę górską czy też przechadzać się po ciekawych trasach turystycznych. Fascynaci sportów wodnych również znajda coś dla siebie. Wszystkie niemal plaże są kamieniste, jednak usytuowane są w ujmujących zatoczkach. Zwiedzając miasto nie sposób zapomnieć o odwiedzeniu takich zabytków jak Franciszkański klasztor z kolekcją muszli, katedra świętego Marka bądź Muzeum Miejskie, które stanowią eksponujące obiekty historyczne. Makarska to bez wątpienia znakomite miejsce na spędzenie niezapomnianych wakacji.

Dodaj komentarz