Waterman czy Parker – podpowiadamy, które pióro wybrać?

pióro Waterman czy Parker

Wieczne pióro od lat kojarzy się z prestiżem. Bezsprzecznie jest eleganckim, wytrzymałym i szlachetnym narzędziem piśmienniczym, doskonałym gadżetem uzupełniającym wyposażenie biznesmena charakteryzującego się klasą i poczuciem gustu. Wchodząc zatem w świat ekskluzywności pojawia się pytanie która marka jest najlepsza? Od wielu lat do tej walki stają dwie światowej klasy marki – Waterman i Parker.

Przewaga, ekskluzywność, historia… a może nieporównywalna wygoda?

Wygoda to jeden z kluczowych aspektów podczas wyboru pióra. Użycie wysokiej jakości materiałów do budowy takich jak platyna, pallad, złoto czy dość nietypowe drewno egzotyczne zapewnia wspaniałe przeżycia przy czym oferują długie i bezproblemowe działanie co porównywane marki gwarantują. Która marka jest zatem lepsza?

Waterman czy Parker? 

Wybór jednej z tych marek jest bardzo ciężkim wyborem – zależy od indywidualnych preferencji i przywiązania do marki. Produkty tej klasy bez wahania są w stanie zaspokoić wszelkie oczekiwania jakie wystosujemy w ich kierunku. W tego typu porównaniu cena jest elementem drugorzędnym – kluczowym jest jakość, niemniej producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferują produkty w różnych wariantach cenowych. Również wybór modeli nie należy do łatwych, ponieważ zarówno Parker jak i Waterman konkurują na wielu płaszczyznach tworząc przy tym nowe modele z różnym designem i funkcjonalnościami. Zarówno marka Parker czy Waterman produkują pióra najwyższej jakości – wybierając z pośród nich zwyczajnie nie ma złego wyboru. Zatem jak sprawić abyśmy mogli się poczuć jeszcze bardziej prestiżowo?

Co sprawi, że będziemy się wyróżniać?

Wybraliśmy już markę i model, teraz czas na grawer – indywidualny, spersonalizowany napis lub obraz. Wykonany grawer idealne podkreśli nasz prestiż, przy okazji może stać się narzędziem promocyjnym – możemy umieścić tam logo firmy lub jej nazwę. Wybierając pióro marki premium i umieszczając na niej logo aspirujemy do postrzegania nas przez kontrahentów również jako firmę posiadającą status premium. Reasumując powyższe, zarówno marka Parker czy Waterman spełnią nawet największe oczekiwania w stosunku do pióra, natomiast upragnionego indywidualizmu nada nam wybrany przez nas grawer, dzięki temu będziemy mogli poczuć się jak w garniturze szytym na miarę.

Dodaj komentarz