Weekendowa szkoła przetrwania

Wyprawy survivalowe znane są w Polsce od wielu już lat. Jednak pod pewnego okresu cieszą się one coraz większą popularnością. Nie można się temu dziwić. Jest to idealna okazja to przeżycia prawdziwej przygody oraz sprawdzenia siebie samego w niełatwych warunkach dzikiej przyrody.

Czym właściwie jest survival?

Mówiąc bardzo ogólnie survival polega na dostosowaniu się do zastanych warunków przyrodniczych i oczywiście przetrwanie w nich. Oczywiście podczas organizowanych wypraw survivalowych warunki nie są tak bardzo ekstremalne. Jednak daje to świetną okazję do tego, aby sprawdzić samego siebie w niełatwych warunkach przyrodniczych.

survival

Wyjazdy survivalowe jako szkolenie integracyjne

W Polsce powstaje coraz więcej organizacji oferujących wyjazdy survivalowe. Na taki wyjazd zapisać może się każda osoba prywatna. Jednak to co ciekawe to to, że po takie rozwiązanie sięga także wiele przedsiębiorstw. Jest to dla ich bardzo dobry pomysł na wyjazd integracyjny dla pracowników. Takie szkolenie survivalowe może bardzo skutecznie zintegrować pracowników i stworzyć z nich zgrany zespół.

Szkolenie survivalowe na weekend

Najczęściej takie wyjazdy organizowane są na czas weekendów. Takie bytowanie w naturalnym środowisku to bardzo dobra forma także na odpoczynek i oderwanie się od codziennych problemów. Nie może zatem dziwić fakt, że coraz więcej osób decyduje się na spędzenie weekendu właśnie w takich sposób. Tym bardziej, że o wspomniane bytowanie w naturalnym środowisku na co dzień jest dość trudno.

Dodaj komentarz