Zalety laptopów poleasingowych

laptopy poleasingowe

Zakup sprzętu komputerowego wiąże się niejednokrotnie z dużymi wydatkami. Za wysokiej klasy urządzenia zapłacić trzeba nawet kilka lub kilkanaście tysięcy złotych. Nie każdy może sobie jednak pozwolić na tak duże obciążenie budżetu domowego lub firmowego. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem będzie zakup laptopów poleasingowych.

Dlaczego warto kupować komputery poleasingowe?

Obecnie laptopy poleasingowe zyskują coraz większą popularność. Zazwyczaj jest to sprzęt z wyższej półki, wytrzymały i niezawodny. Poniżej wymieniamy główne zalety tego typu urządzeń.

  • Cena – dobrej jakości laptopy po leasingukupić można w bardzo atrakcyjnych cenach (często jest to nawet 15-20% pierwotnej kwoty).
  • Parametry techniczne – urządzenia tego typu są zazwyczaj wydajniejsze, posiadają dobrą kartę graficzną, szybki procesor, dobry dysk twardy itd.
  • Gwarancja – firmy sprzedające sprzęt poleasingowy udzielają gwarancji na zakupiony sprzęt i służą pomocą techniczną w razie jakichkolwiek problemów.
  • Sprzęt uznanych marek – urządzenia poleasingowe to przeważnie sprzęt biznesowy produkowany przez najlepsze firmy.
laptopy poleasingowe

Komu można polecić laptopy poleasingowe?

Komputery poleasingowe będą doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw lub nowo otwartych firm. Są one bowiem jednymi z najważniejszych narzędzi i podstawowym wyposażeniem miejsca pracy. Oprócz tego doskonale sprawdzą się w użytku domowym, np. do nauki, pracy zdalnej, bądź też jako zabawka dla dzieci. Tego typu sprzęt doskonale nadaje się również na prezent, nie ustępuje on bowiem w niczym nowym modelom ze sklepów. Dużą zaletą laptopów sprzedawanych po leasingu jest bowiem gwarancja, dobre parametry oraz profesjonalne opakowanie. Używane laptopy klasy biznes mogą być zatem naprawdę oryginalnym prezentem na każdą okazję. Doskonale sprawdzą się one np. na prezent dla dzieci z okazji urodzin lub komunii. Tym samym laptop po leasingu to oferta niemal dla każdego i na różne sytuacje, trzeba tylko wybrać odpowiedni model komputera.

Dodaj komentarz